Vandreneev, Mason, Francois, Chapuy, Sandmann - Soubor 7 grafických listů 19. stol.

Lept, ocelorytina, litografie, od 20x27 do 28x42 cm, volné listy, mírně poškozeno.

Vandreneev, Mason, Francois, Chapuy, Sandmann
12834. Soubor 7 grafických listů 19. stol.
Dražba ukončena:11.10.2017 18:25:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:700 Kč