Vasilij Kandinsky - Barevná abstrakce

Litografie, 28x24 cm. 48/375. Nesignováno. Zaskleno.

Pozn.: Edice Collection Domaine Kandinsky.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

37380. Barevná abstrakce
Dražba ukončena:14.11.2019 19:17:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč