Vasilij Kandinsky - Big tower of Kiev

Litografie, 18x24 cm. 106/150. Signováno vpravo dole v tisku Kandinsky. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

34458. Big tower of Kiev
Dražba ukončena:18.09.2019 20:56:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:11 000 Kč