Vasilij Kandinsky - En el Gris

Litografie, 19x26 cm. 117/150. Signováno vpravo dole v tisku Kandinsky. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

34452. En el Gris
Dražba ukončena:18.09.2019 20:50:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč