Vasilij Kandinsky - Kleine Welten II.

Litoofset, 25x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kandinsky, datováno 1922. Volný list.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

52468. Kleine Welten II.
Dražba ukončena:12.11.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč