Vasilij Kandinsky

41454. Kompozice

popis: Litografie, 37x44 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kandinsky 1913. Rám, pasparta, sklo.

dražba ukončena: 11.03.2020 19:26:28

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 26 000 Kč