Vasilij Kandinsky - La Forme rouge

Litografie, 33x24 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

15414. La Forme rouge
Dražba ukončena:24.01.2018 20:23:24
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 400 Kč