Vasilij Kandinsky - Picture with White Form

Barevná litografie, 37x43 cm. Signováno vlevo dole Kandinsky 1913. Rám, pasparta, sklo.

Pozn: Papír editorem vzhledem k velkému formátu přeložen.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

43115. Picture with White Form
Dražba ukončena:16.04.2020 20:14:48
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 600 Kč