Vasilij Kandinsky - Schwarz und Violet

Litografie, 20x26 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kandinsky a monogramováno vlevo dole v tisku K. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Tištěno společností D and P r. 1997. Přiložen certifikát.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

28378. Schwarz und Violet
Dražba ukončena:13.03.2019 22:13:33
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:20 000 Kč