Vasilij Kandinsky - Yellow painting

Litografie 58/150, 20x26 cm. Monogramováno vlevo dole v tisku VK. Signováno vpravo dole v tisku Kandinsky. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Edice společnosti D and P z roku 1997.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

23478. Yellow painting
Dražba ukončena:31.10.2018 18:30:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč