Vén Zoltán - Soubor 13 grafických listů

Různé grafické techniky, všechny signovány Vén Zoltán, od 16x11 cm do 10x8 cm. Volné listy.

Pozn.: Jeden list mírně poškozen.

o autorovi: 1941
Maďarský malíř.

Vén Zoltán
47956. Soubor 13 grafických listů
Dražba ukončena:16.09.2020 20:54:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč