Venda Truhlářová - Jarní pole

Olej na plátně, 43x55 cm. Signováno vpravo dole V. Truhlářová. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1924 - 2016
Narodila se v Opavě. Studovala užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně, v Praze UMPRUM u prof. Svolinského a AVU u prof. Sychry a Silovského. Zpočátku se věnovala grafice, později se zabývala olejomalbou nebo akvarelem a příležitostně i malbou na porcelán. Její díla jsou zastoupena mimo jiné v NG.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

20238. Jarní pole
Dražba ukončena:30.05.2018 20:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 600 Kč