Venda Truhlářová - Noční ulice

Kombinovaná technika, 32x43 cm. Signováno vlevo dole V. Truhlářová 65. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Současný majitel získal dílo přímo od autorky.

o autorovi: 1924 - 2016
Narodila se v Opavě. Studovala užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně, v Praze UMPRUM u prof. Svolinského a AVU u prof. Sychry a Silovského. Zpočátku se věnovala grafice, později se zabývala olejomalbou nebo akvarelem a příležitostně i malbou na porcelán. Její díla jsou zastoupena mimo jiné v NG.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

21356. Noční ulice
Dražba ukončena:27.06.2018 22:47:55
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč