Venda Truhlářová - Večer u moře

Olej na sololitu, 30x22 cm, signováno vlevo dole V. Truhlářová, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2016
Narodila se v Opavě. Studovala užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně, v Praze UMPRUM u prof. Svolinského a AVU u prof. Sychry a Silovského. Zpočátku se věnovala grafice, později se zabývala olejomalbou nebo akvarelem a příležitostně i malbou na porcelán. Její díla jsou zastoupena mimo jiné v NG.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

10509. Večer u moře
Dražba ukončena:31.05.2017 19:44:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 800 Kč