Venda Truhlářová - Z cest

Kombinovaná technika, 48x52 cm. Signováno vlevo dole V. Truhlářová 73. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1924 - 2016
Narodila se v Opavě. Studovala užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně, v Praze UMPRUM u prof. Svolinského a AVU u prof. Sychry a Silovského. Zpočátku se věnovala grafice, později se zabývala olejomalbou nebo akvarelem a příležitostně i malbou na porcelán. Její díla jsou zastoupena mimo jiné v NG.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

19633. Z cest
Dražba ukončena:25.04.2018 19:53:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč