Venda Truhlářová - Západ slunce

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 40x55 cm. Signováno vpravo dole Truhlářová špatně čitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2016
Narodila se v Opavě. Studovala užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně, v Praze UMPRUM u prof. Svolinského a AVU u prof. Sychry a Silovského. Zpočátku se věnovala grafice, později se zabývala olejomalbou nebo akvarelem a příležitostně i malbou na porcelán. Její díla jsou zastoupena mimo jiné v NG.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

25623. Západ slunce
Dražba ukončena:12.12.2018 18:45:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč