Venda Truhlářová - Zima 1980

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 40x54 cm. Signováno vpravo dole V. Truhlářová 79. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2016
Narodila se v Opavě. Studovala užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně, v Praze UMPRUM u prof. Svolinského a AVU u prof. Sychry a Silovského. Zpočátku se věnovala grafice, později se zabývala olejomalbou nebo akvarelem a příležitostně i malbou na porcelán. Její díla jsou zastoupena mimo jiné v NG.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

45315. Zima 1980
Dražba ukončena:28.05.2020 19:22:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč