Venda Truhlářová - Zimní západ slunce

Olej na plátně, 70x90 cm, signováno vpravo dole V. Truhlářová 75, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1924 - 2016
Narodila se v Opavě. Studovala užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně, v Praze UMPRUM u prof. Svolinského a AVU u prof. Sychry a Silovského. Zpočátku se věnovala grafice, později se zabývala olejomalbou nebo akvarelem a příležitostně i malbou na porcelán. Její díla jsou zastoupena mimo jiné v NG.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

15704. Zimní západ slunce
Dražba ukončena:25.01.2018 19:54:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:13 000 Kč