Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vpravo dole Truhlářová 78. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1924 - 2016
Narodila se v Opavě. Studovala užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně, v Praze UMPRUM u prof. Svolinského a AVU u prof. Sychry a Silovského. Zpočátku se věnovala grafice, později se zabývala olejomalbou nebo akvarelem a příležitostně i malbou na porcelán. Její díla jsou zastoupena mimo jiné v NG.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.