Veno Veselý - Kunětická hora

Olej na plátně, 90x110 cm, signováno vpravo dole Veno Veselý, nerámováno.

o autorovi: 1879-1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

6920. Kunětická hora
Dražba ukončena:25.01.2017 19:37:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 700 Kč