Veno Veselý - Kvetoucí louka

Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno vpravo dole Veno Veselý, rám.

1879, Řivna
Studoval v Mnichově. Nejprve se vzdělával na soukromé škole a od roku 1907 je žákem mnichovské akademie (prof. L. Löfftz a prof. A. Janke). Roku 1817 se vrací do Čech a tvoří v Pardubicích. Studijně vycestoval do Tyrolska, Itálie, Švýcarska, Španělska i Francie. Vytvořil řadu obrazů měst ze severovýchodních Čech.

4536. Kvetoucí louka
Dražba ukončena:25.05.2016 19:05:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč

1 600 Kč 12.04.2016 18:17:18 1040
1 500 Kč 08.04.2016 14:26:22 720