Oleje na překližce, 50x39 cm. Signovány pravo dole Veno Veselý. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1879-1953
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.