Veno Veselý - Oboustranná malba - Portrét muže a Dívčí akt

Oleje na překližce, 50x39 cm. Signovány pravo dole Veno Veselý. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879-1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

27300. Oboustranná malba - Portrét muže a Dívčí akt
Dražba ukončena:31.01.2019 18:34:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč