Veno Veselý - Portrét ženy

Olej na plátně, 75x58 cm, signováno vpravo dole Veno Veselý 1928, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879-1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

9818. Portrét ženy
Dražba ukončena:26.04.2017 18:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč