Věra Vovsová - Bárky

Kombinovaná technika. 50x100cm. Signováno vpravo dole Věra Vovsová. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

40167. Bárky
Dražba ukončena:30.01.2020 22:18:42
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 800 Kč