Věra Vovsová - Kmíny s arnikou

Kombinovaná technika, 57x57 cm. Signováno vlevo dole Věra Vovsová. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

34160. Kmíny s arnikou
Dražba ukončena:27.06.2019 22:16:58
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč