Věra Vovsová - Slunečnice

Olej na sololitu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Věra Vovsová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

304391. Slunečnice
Dražba ukončena:10.04.2020 20:18:05
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 100 Kč