Věroslav Žaloudek - Chat Noir II.

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole V. Žaloudek 2022. Nerámováno.

o autorovi: 1954

88572. Chat Noir II.
Dražba ukončena:22.01.2023 20:09:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč