Věroslav Žaloudek - Freedom

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Věroslav Žaloudek 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1954

112482. Freedom
Dražba ukončena:03.03.2024 21:20:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč