Věroslav Žaloudek - Koudel

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole uprostřed Věroslav Žaloudek 8/2022. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1954

112333. Koudel
Dražba ukončena:03.03.2024 20:08:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč