Věroslav Žaloudek - Lolitka

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vlevo dole Věroslav Žaloudek 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1954

112269. Lolitka
Dražba ukončena:25.02.2024 21:25:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč