Věroslav Žaloudek - Loutky

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vlevo dole Věroslav Žaloudek 2023. Nerámováno.

o autorovi: 1954

106722. Loutky
Dražba ukončena:10.12.2023 21:35:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč