Věroslav Žaloudek - Most Rialto

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vlevo dole Věroslav Žaloudek 2023. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1954

100064. Most Rialto
Dražba ukončena:06.08.2023 20:10:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč