Věroslav Žaloudek - Rozhovor

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vlevo dole V. Žaloudek 2022. Nerámováno.

o autorovi: 1954

93774. Rozhovor
Dražba ukončena:16.04.2023 20:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč