Věroslav Žaloudek - Šachy

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vlevo dole Věroslav Žaloudek 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1954

93292. Šachy
Dražba ukončena:27.04.2023 22:36:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč