Věroslav Žaloudek - Spící

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole Věroslav Žaloudek 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1954

96809. Spící
Dražba ukončena:11.06.2023 20:22:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč