Věroslav Žaloudek - Svítání

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole Věroslav Žaloudek 8/2022. Nerámováno.

o autorovi: 1954

91980. Svítání
Dražba ukončena:12.03.2023 21:44:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč