Věroslav Žaloudek - Tropy

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vlevo dole V. Žaloudek 2022. Nerámováno.

o autorovi: 1954

95538. Tropy
Dražba ukončena:21.05.2023 20:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč