Věroslav Žaloudek - U majáku

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Věroslav Žaloudek 2025. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu certifikováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1954

certifikát
153601. U majáku
Zbývá:8 dnů, 10 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč