Věroslav Žaloudek - Zasněné

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole V. Žaloudek 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1954

92630. Zasněné
Dražba ukončena:12.04.2023 21:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč