Veselý Theodor Bohdan - Odhalená dívka

Olej na plátně. 75x51 cm. Signováno vlevo nahoře B.Th.Veselý. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Veselý Theodor Bohdan
38718. Odhalená dívka
Dražba ukončena:11.12.2019 22:08:17
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:10 000 Kč