V.H. Mach - Odzemek

Dřevo, celková výška 72 cm. Signováno V. H. Mach.

Pozn.: Poškozeno.

V.H. Mach
53253. Odzemek
Dražba ukončena:09.12.2020 21:02:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč