V.H. Mach

53253. Odzemek

popis: Dřevo, celková výška 72 cm. Signováno V. H. Mach.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 21:02:22

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč