Victor Vasarely - Šachová kompozice

Serigrafie, 47x32 cm. Signováno tužkou vpravo dole Vasarely a vlevo dole v tisku Vasarely 1935. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1906 – 1997
Maďarsko-francouzský malíř, grafik a sochař.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 900 000 Kč.

113784. Šachová kompozice
Dražba ukončena:31.03.2024 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč