Victor Vasarely - Soubor 10-ti prací

Serigrafie, rozměry od 17x33 do 36x27 cm, Ondulatoires 14/100,1973, signovány Vasarely; rámovány, paspartovány, zaskleny.

o autorovi: 1906 – 1997
Maďarsko-francouzský malíř, grafik a sochař.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 900 000 Kč.

12161. Soubor 10-ti prací
Dražba ukončena:28.06.2017 22:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč