Viktor Stretti

2583. Ostende

popis: Olej na plátně, 67x84 cm, signováno vpravo dole Viktor Stretti 1906, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 28.05.2015 19:30:00

vyvolávací cena: 8 000 Kč

vydraženo za: 150 000 Kč