Viktor Stretti - Ostende

Olej na plátně, 67x84 cm, signováno vpravo dole Viktor Stretti 1906, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

2583. Ostende
Dražba ukončena:28.05.2015 19:30:00
Vyvolávací cena:8 000 Kč
vydraženo za:150 000 Kč