Viktor Oliva - Dívka v kroji

Olej na dřevě, 24x33 cm, monogramováno vpravo dole VO, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost
ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1861 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

7041. Dívka v kroji
Dražba ukončena:25.01.2017 21:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč