Viktor Oliva - Ilustrace k Sv. Čechu: Výletu p. Broučka do měsíce

Lavírovaná kresba tuší na papíře, 24 x 27 cm, rámováno v paspartě pod sklem, signováno monogramem vpravo dole. Skvrny na papíře.

6. Ilustrace k Sv. Čechu: Výletu p. Broučka do měsíce
Dražba ukončena:26.11.2012 20:55:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 200 Kč

1 200 Kč 26.11.2012 20:47:12 30