Viktor Oliva - Trubač

Olej na kartonu, 31x21 cm. Monogramováno dole uprostřed V. O. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1861 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

77166. Trubač
Dražba ukončena:25.05.2022 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč