Viktor Oliva - Bohatá kytice ve váze

Olej na překližce, 95x80 cm. Monogramováno vpravo dole VO. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1861 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

52821. Bohatá kytice ve váze
Dražba ukončena:25.11.2020 21:17:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč