Viktor Oliva - Bohatá kytice ve váze

Olej na překližce, 95x80 cm. Monogramováno vpravo dole VO. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1861 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

56179. Bohatá kytice ve váze
Dražba ukončena:24.02.2021 21:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč