Viktor Oliva - Milenci

Olej na plátně fixováném na kartonu, 39x29 cm. Monogramováno vpravo dole VO. Rám, pasparta.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1861 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
77565. Milenci
Dražba ukončena:26.05.2022 20:36:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč